Rijswijk en Delft
Wilt u een eerste afspraak maken op één van de Rijswijkse locaties of bij ADHD praktijk Pietje Bell in Delft? of wilt u een begeleiding bij voedselallergie/intolerantie of voor uw kind? Vul dan het onderstaande aanmeldingsformulier in.
Den Haag
Wilt u een afspraak maken voor de locaties ‘Wateringseveld‘, ‘Bronovolaan‘ of ‘van Zeggelenlaan‘? Vul dan het onderstaande aanmeldingsformulier in.
Den Haag
Wilt u een afspraak maken voor de locaties ‘Badhuisweg‘, ‘Laan van Meerdervoort‘ of ‘Riviervismarkt’ (centrum)? Vul dan het onderstaande aanmeldingsformulier in.
Telefoon
Wilt u liever telefonisch een afspraak maken of verzetten? Wij zijn bereikbaar op werkdagen tussen 8.30-14.00 uur op:
070 396 05 49
Telefoon
Wilt u liever telefonisch een afspraak maken of verzetten?
06 13153687
Telefoon
Wilt u liever telefonisch een afspraak maken of verzetten? Wij zijn bereikbaar op maandag, woensdag en vrijdag tussen 09.00-17.00 op:
06 13928606